ALTARLJUSSTAKAR, ett par, delvis försilvrad koppar, Sydeuropa, 1700/1800-tal.

Trepassformade fötter, reliefdekor. Höjd 83

Mindre renoverade och kompletterade. Ytslitage, bucklor samt bristningar. Något sneda.

Utropspris
5 000 SEK