9 teskedar, snäckmodell, 1860. 6 smörgåsgafflar, 1925. 5 kaffeskedar, vasamodell, 1950-tal. 4 mockaskedar, Georg Jensen, Danmark. 3 bordsgafflar, 3 bordsknivar samt 1 bordssked, Cohr, Danmark. Längd 10,5 - 22 cm.
Bruksslitage. Några med monogram.