SKÅP, 1800-talets slut.

SKÅP, 1800-talets slut.

Vitmålad med bronserade detaljer. Upptill glasdörr med bakomliggande hyllinredning. En utdragbar låda i mitten. Nertill pardörrar. Kulfötter. Höjd 198 cm, bredd 103 cm, djup 50,5 cm. Nyckel finns.

Märkbara repor, senare bemålning och bakfötter. Kompletterade hyllor.

Utropspris
300 EUR