SKRIVBORDSGARNITYR, 4 delar, omkring sekelskiftet 1900.

Mahognyfaner. Boksnurra höjd 33cm, måttstock längd 40cm, läskpappershållare längd 15cm samt pennställ längd 14cm.

Bruksslitage. Skador. Skador på lister, bortfall. Repor. Märken.

Utropspris
4 000 SEK