STELLAN MÖRNER/AXEL OLSON, två färglitografier ur mappen "Halmstadgruppen fyrtiofem år". Galerie Börjeson, Malmö.
Bladstorlek 50 X 65 cm.
Oramade, hanteringsslitage, en med fuktfläck.