Floral dekor samt förgyllda kanter. 11 mindre mattallrikar, 6 djupa mattallrikar, 10 mindre förrättstallrikar, 10 assietter, terrin med lock, skål, 3 uppläggningsfat i olika storlekar, 2 skålfat, kanna sam såsskål på fot.
Kant nagg. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.