VÄGGTALLRIK, flintgods, Kuznetsov 1889—1917, Ryssland.

Prästkragar på ljusblå fond. Diameter 21 cm.

Slitage, repor, avslag.

МАРКИ ТОВАРИЩЕСТВА (1889—1917)

Utropspris
150 EUR