Smycken
472228

ÖRHÄNGEN, ett par, 18k vitguld med prinsess- och briljantslipade diamanter tot ca3,29ct. 2000-tal. Vikt ca10,4g.

Rektangulär form, konkava, längd 1,7cm. Stiftmekanism.

Obetydligt slitage.

Utropspris
22 000 SEK