FILMAFFISCH, "Kanske en diktare", Gösta Ekman. 1933.

Litografi efter foto, Jaeger, AB offsettryck, Stockholm.
Kanske en diktare, svensk film från 1933, regi Lorens Marmstedt. Bildstorlek ca 68,5 X 99 cm.

Slitage, skador, veck.

Utropspris
1 500 SEK