18 st flata tallrikar, diameter 24,5 cm
18 st djupa tallrikar, diameter 21,5 cm
18 st förrättstallrikar, diameter 21,5 cm
18 st assietter, diameter 17,5 cm
18 st kaffekoppar med fat
6 st tekoppar med fat
5 st ovala serveringsfat, längd 17,5-24,5 cm
2 st ovala serveringsskålar, längd 23,5 cm
2 st skålar, 21x22 cm
2 st kaffekannor
1 tekanna
1 soppskål med lock, höjd 20 cm.
1 serveringsfat, diameter 32,5 cm.
Smärre bruksslitage. Enstaka nagg.