Fyra olika serveringsspadar varav två genombrutna och en med benskaft. Ett par gafflar med tre tenar, stiltonostspade med benliknande skaft. Längd 18-28 cm.
Slitage, ett benskaft med obetydlig spricka. Stiltonspaden med lagning.