MODELLBILAR, 66 st, 1960-tal - 2000-tal.

Bla fabrikat Tekno, Dinky Toys, Corgi Toys. Längd bla 10 cm.

Delar saknas. Slitage.

Proveniens

Samling tillhört Roland "Lövis" Johansson.

Utropspris
3 000 SEK