Emile van Damme-Sylva

(Belgien, 1853-1935)
Emile van Damme-Sylva
(Belgien, 1853-1935)

EMILE VAN DAMME-SYLVA, olja på pannå, signerad och daterad 1872.

Landskap med flicka och kor. 32 x 47 cm.

Spricka. Färgbortfall. Någon repa.

Utropspris
4 000 SEK