LOCKURNOR, 1 par "Kent" Kosta, samt SKÅL, glas, 1900-talets mitt.

Rutslipad dekor. Urnor på kvadratisk fot. Urnornas höjd 23 cm. Skålens höjd 11. Diameter 21 cm.

Ena lockets inre ring med mindre nagg. Några repor.

Utropspris
1 500 SEK