TAMARA DE LEMPICKA, efter, mapp med 6 affischer, Taschen förlag, Västtyskland, 1990.
"Auto-portrait", "Man with a hat", Doktor Boucard", "Portrait of Madame M", "Adam and Eve" samt "The Model". Bladstorlekar 43x30 cm.
Ytslitage, veck, repor, kantstötta. En med skada.