Leonard Bramer

(Holland, 1596-1674)
Leonard Bramer
(Holland, 1596-1674)

LEONARD BRAMER, hans art, olja på pannå, ej signerad.

Religiös figurscen. 37 x 53.

Parketterad pannå. Krackeleringar. Retuscher. Repor och märken. Längsgående sprickor i pannå.

Utropspris
10 000 SEK