REGISSÖRSSTOL, "X75-2", Börge Lindau samt Bo Lindekrantz, Lammhults, 1900-talets andra hälft.

Stålrör, beige smärting med dyna.

Hål, fläckar, slitage.

Utropspris
1 500 SEK