NATTLJUSSTAKAR, ett par, av Gustaf Möllenborg Féron, Stockholm, 1854.

Skaft i form av naturalistiskt utformade, vridna trädstammar. Höjd: 9 cm.

Slitage, repor, delar saknas, bristningar, fyllda fötter.

Utropspris
4 000 SEK