Svartmålad plåt. H 25. Bilder från sagorna: "Spökskeppet", "Den lille narren", "Kalifen stork", "Dvärgen med näsan". Tillhörande brännare med glas medföljer.
Slitage, repor, smärre bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.