Ca 100 delar. Mestadels Roco, Kitmaster, NMJ, Bachmann. Även Fleischmann Rc2 1091, vagn Märklin SJ 5158 B1KT, lok Rc3 1058. Bilar, tågvagnar, lok. Vissa kartonger medföljer.
Slitage, skador. Ej fullständigt genomgånget.