FRIMÄRKSFÖRLAGOR, gravyrer, 6 st, Zlatko Jakus, signerade och numrerade 41/95.
"Scania 1903", "Tidaholm 1917", "Thulin 1923", "G Eriksons åkvagn 1898", "Vabis 1909" samt Volvo 1927".
Plåtstorlek 11,5 x 17,5 cm (6 st samramade). Originallåda medföljer.
Ej examinerade ur ram.