TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, 1900-tal.

Karmstolar, stomme i stål. Rygg och sits i oljat trä.
Sitsens bredd 50 cm, tot. bredd ca 63 cm. Sitshöjd 41,5 cm, tot. höjd 89 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
150 EUR