12 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 mattallrikar, 12 assietter, 12 kaffekoppar med fat, 12 tekoppar med fat, 5 olika serveringsfat, kaffekanna, tekanna, mjölkkanna, 2 gräddkannor, såsskål, 2 sockerskålar med lock, 2 skålfat.
Bruksslitage, några delar krackelerade/missfärgade. Obet nagg, en sockerskål med större nagg.