SOFFA OCH FÅTÖLJ. "Böja" design Carl-Erik Johansson. Bejra Möbler. Tibro.

Teak, lösa svarta dynor i skinn. Soffans längd 186 cm.

Smärre repor. Bruksslitage.

Utropspris
10 000 SEK