Konstantin Vikent'evich Dydyshko

(Ryssland, 1876-1932)
(Ryssland, 1876-1932)

KONSTANTIN VIKENT'EVICH DYDYSHKO, olja på duk, uppfodrad på kartong, Ryssland.

Strandlandskap.
Storlek 22,5x29 cm.

Krackelyrer och ytsmuts.

Utropspris
1 000 EUR