Armékniv, fällbar, märkt "Rosa Manago", fäste med horn, längd 20 cm. Kniv med hänkel i form av kvinnofigur, längd 24 cm. En med patronutdragare för kal 16.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.