KAFFESERVIS, för 14, porslin, "Romanov" Golden Collection. 1900-talets slut.
Koboltblå med förgylld dekor.
Kaffekoppar med fat, 14 st.
Sockerskål och gräddkanna, höjd 10,5 cm.
14 Tallrikar, diameter. Diameter 16 cm.
2 Serveringsfat, diameter 26,5 cm.
Vas, höjd 18 cm.
Oanvända. Utan skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.