HUMIDORER, 3 st, plexiglas samt trä, Zino samt Brebbia, 1900-tal.

2 Zino, svart respektive klart plexiglas. 1 Bebbta, fanérad i lövtrö. Längd 25-37, bredd 17-26 cm.

Bruksslitage, tejprester. Ett beslag saknas.

Utropspris
1 500 SEK