STOLAR, 1 par, FOTPALLAR,1 par, SAMT KONSOLLHYLLA, tidigt 1900-tal.

Stolar med fast stoppad rygg och sits. Bronserad dekor. Pallar med fast stoppad klädsel. Pallarnas längd 34. Höjd 13 cm. Konsollhyllans höjd 30 cm.

Repor och märken. Slitage. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK