HATTASK, plywood, stämplad Grand Prix Paris 1900.

Remmar i läder, på locket spår av lacksigill. Invändigt stämplad på tre språk, numrerad 2638L. Diameter 45 cm, höjd 25 cm.

Tidsrelaterat slitage.

Utropspris
150 EUR