LEKSAKSSPIS, gjutjärn. Husqvarna No 3. Omkring 1900.

Uppburen av svängda tassar. Rökrör. Tillbehör, bland annat våffeljärn, kastruller. Längd 34, djup 24, höjd 27. Inkl. rökrör 68.

Bruksslitage. Märken och repor.

Utropspris
1 500 SEK