FLICKDOCKA. Biskvi. Frankrike, S.F.B.J Paris. 1900-talets första hälft.

Société Française de Fabrication de Bébés et Jouets. Huvud av porslin. Öppen mun. Ledad kropp av massa. Längd 75 cm.

Slitage, skador, händer med skador, ögon har fallit in.

Utropspris
1 500 SEK