TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets första hälft.

Stomme i brunmålad smide med sits, rygg och bordsskiva i trä. Soffa, stolar samt bord. Soffans längd 128 cm. Bordets mått; längd 90, bredd 57, höjd 74 cm.

Hårt bruksslitage, anlupna, färgbortfall. Senare målning. Renoverade och kompletterade.

Utropspris
3 000 SEK