MONTERSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med mahogny. Beslag och listverk av mässing. Insida med spegel. Hyllplan av glas. Dörr med slipat glas. Sidor med plexiglas. Skiva av marmor. Bredd 113. Djup 50. Höjd 128 cm.

Plexiglas med repor. Repor och märken. Skiva med lagning och fläckar. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK