Jan van Huysum

(Holland, 1682-1749)
Jan van Huysum
(Holland, 1682-1749)

JAN VAN HUYSUM, kopia efter, olja på pannå.

Blomsterstilleben. 82 x 60. Enligt uppgift är kopian utförd av Maria Zajaczkowska.

Obetydligt slitage.

Utropspris
12 000 SEK