PLUNTA, SUPKOPPAR samt SNAPSGLAS, 11 delar, förgylld mässing, Pierre Forsell, Skultuna, Sverige,1900-talets andra hälft.
6 st supkoppar, 4 st snapsglas och plunta med propp. 3,5 - 17 cm.
Rispor och repor.