VÄGGLAMPA, "Maglia", formgivet av De Pas, D'Urbino och Lomazzi, Stilnovo, Italien.

Stål samt plast. Delvis svartlackerad. Ställbar. Max längd ca 175 cm.

Slitage, repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK