MÅNGLOB samt STJÄRNGLOB, 2 delar, metall, Scan-Globe, Danmark, 1960/70-tal.

Glob i metall visande olika månlandningar stjärnbilder. Ställ i plast. Höjd 17,5 cm.

Slitage.

Utropspris
1 800 SEK