LEKSAKER, 2 st, plåt, "Schuco-Sport", motorcykel samt bil Examico 4001, 1900-talets mitt.

Motorcykelns längd 13 cm. Bilens längd 15 cm. Nyckel finns.

Några bucklor. Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK