DOPSET, 3 delar, silver, svenska stämplar, 1880-tal. Total vikt ca 121 gram.

Modell Olga. Bordssked, bordskniv samt bordsgaffel. Längd 19 - 21 cm. Etui.

Smärre bruksslitage. Inskription och datering 1886.

Utropspris
1 500 SEK