SOFFGRUPP, 3 delar, "USA-75". Folke Ohlsson, Dux.

Bestående av soffa och 2 fåtöljer. Teak. Lösa plymåer med blå klädsel. Soffans längd 190 cm. Extra resåer medföljer.

Bruksslitage. Torkad stoppning. Resåer med skador. Kompletterade med lösa plywoodskivor.

Utropspris
8 000 SEK