Kromad metallstomme, stoppad sits klädd i blågrått tyg. Tresitssoffa, längd 195 cm med påbyggnadsdelar för ytterligare tvåsitssoffa.
Kraftigt bruksslitage. Märken och repor, metallen anfrätt. Fläckar, nött, hål. Lösa delar samt extra tyg medföljer. Ej genomgånget. Säljs i befintligt skick.