Wilhelm Erbpriz von Hohenzollern, 17. Oct. 1898. Bildstorlek 10 x 10 cm.
Vittorio Emanuele von Savoyen, daterad Thun 1943. Läderram. Storlek 18 x 14,5 cm.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.