PIEDESTALER, 2 st, smidesjärn, jugend, 1900-talets början.

Tre bågformade ben. Delvis hamrad och genombruten dekor. Höjd 83,5 respektive 82 cm.

Slitage, bucklor, rost. Det övre planet saknas på ena.

Utropspris
2 000 SEK