KAFFEKOPPAR, 7 st med fat, porslin, Kuznetsov ca 1900.

Blommor mot orange fond, kantdekor i form av löv samt förgyllningar. Diameter 14 cm, höjd 6,5 cm.

Förgyllningsslitage.

Utropspris
200 EUR