PARTI PORSLIN, 5 delar. Bing & Gröndahl samt Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft.
Vas "Julros", Bing & Gröndahl, höjd ca 20 cm.
Ljusstake "Måsen", Bing & Gröndahl, höjd ca 13 cm.
1 skål, 1 cremekopp med lock och fat, 1 ytterfoder " Blå Blomst", Royal Copenhagen.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.