Allmoge
404382

SKÄNK, allmoge, 1800-talets mitt.

Målad. 2 dörrar med bakomliggande hyllplan samt 3 lådor. Bredd 104. Djup 47. Höjd 125 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Mindre sprickor. Repor och märken.

Utropspris
4 000 SEK