RAM SAMT AKVARELLERAT TRYCK, 1800-talets andra hälft.

Svärtad. Rikt skuren dekor av kvinnoansikten och bladverk. Akvarellerat tryck med motiv efter Raphaels "Madonna della Sedia". 110x130 cm.

Ram med skador och dekorbortfall. Bild med lagningar.

Utropspris
5 000 SEK