PARTI SILVER, 10 delar, silver, bland annat ett saltkar samt pepparkar, Danmark, 1900. vikt ca 465 gram.

Ett salt- och pepparkar (höjd ca 7 cm), en brevhållare (längd ca 12,5 cm), 2 ljusstakar (höjd ca 1,5 cm), 2 etuier (båda 7,5 x 8,5 cm), tre servettringar (bredd ca 2-3 cm).

Slitage, repor, bucklor. Graverade bokstäver och siffror.

Utropspris
3 000 SEK