Ett salt- och pepparkar (höjd ca 7 cm), en brevhållare (längd ca 12,5 cm), 2 ljusstakar (höjd ca 1,5 cm), 2 etuier (båda 7,5 x 8,5 cm), tre servettringar (bredd ca 2-3 cm).
Slitage, repor, bucklor. Graverade bokstäver och siffror.