BYRÅ, "Snow", Jonas Bohlin & Thomas Sandell, 1990/2000-tal.

Vitmålad med 4 st lådor med figursågade handtag. Bredd 90, djup 43, höjd (utan underrede) 105 cm. Underrede medföljer.

Slitage. Märken. Stötskador.

Utropspris
5 000 SEK